HIT NEBO SHIT - KAŽDÝ PÁTEK OD 14.00

Každý pátek od dvou odpoledne můžeš poslouchat novou rubriku Hit nebo Shit! Pouze v Tvých rukou je, jestli daný song v éteru rádia Spin 96,2 FM dál uslyšíš nebo ne. Dnes jste hodnotili novou skladbu od Theodora Vachlera - alias The-O.

Nová rubrika v éteru rádia Spin, ve který právě ty rozhoduješ o tom, kterej song se bude hrát v rotaci éteru radia spin.

Jak to funguje? Tomáš každej pátek od 14:00 vybere jednu novinku, pustí Ti ji v éteru a ty máš pak hodinu na to mu dát vědět, jestli je to podle Tebe hit nebo shit. Hlasuješ přes aplikaci radia spin, nebo můžeš zavolat na 210 32 30 30 a nebo přímo ve storiečku na instagramovym profilu radia Spin – radiospin962.

V prvním kole jste hlasovali o osudu nový pecky Teardrops and Chocolate od mladýho talenta a studenta pražskýho gymnázia, kterej si říká The-O.

The-O, i přes jeho mladej věk, není v éteru radia spin žádným nováčkem. Mohl jsi od něj už slyšet singly jako třeba “Lunapark”, nebo “Jednou”, kterej loni i úspěšně bodoval v hitparádě Spin Fresh Hits.

Není proto divu, že v jak v éteru radia Spin převažovaly kladný ohlasy, stejně tak i na našem instagramu, kde zvítězil 58% hlasy. Novej hit je na světě a ty ho budeš moci už od příštího týdne slyšet pravidelně v éteru radia Spin 96,2.

A další novinku Ti představíme zase za týden, v pátek, ve dvě. Těš se!


Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.