HIT NEBO SHIT - LIMBO PLANET FT. IRONKAP FT. REFEW - MOJE BITCH REMIX

Ve čtvrtek proběhlo už tradičně nové kolo oblíbené rubriky HIT nebo SHIT, kde vy Spinneři rozhodujete o osudu jednoho tracku, jestli se dostane do éteru Rádia Spin 96,2 FM, nebo ne.

V pravidelné čtvrteční rubrice HIT nebo SHIT se tentokrát před hlas lidu postavila pražská sebranka, která si říká Limbo Planet. Numetaloví matadoři vydali už před dvěma lety single s názvem "Moje Bitch" a nyní ho znovuobnovují remixem, kde se představil taky IronKap, nebo třeba i Refew. No a právě o tomto počinu jste hlasovali v rubrice HIT nebo SHIT, jestli se dostane do éteru Radia Spin 96,2 FM, nebo nikoliv.

Spinneři opět potvrdili svou pověst "přísných porotců", protože žádné velké nadšení se v éteru tentorkát nekonalo. ,,Je to chaotický.." ,,Je to slátanina.." ,,Kapa i Refewa mám rád, ale tohle se nepovedlo..." a spoustu podobných zpráv zahltilo mobilní aplikaci Rádia Spin 96,2 FM, přes kterou se hlasuje. I přes několik pozitivních reakcí byla kolonka "SHIT" nakonec přecijen delší a tudíž musel Tomáš track ,,Moje Bitch" od Limbo Planet spláchnout do éterového záchoda.

Hlas lidu opět promluvil - tuhle pecku tu už neuslyšíte.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.