HIT NEBO SHIT MISHALA ORTH FT. SERGEI B. - STYL

V pátečním HIT nebo SHIT Tomáš opět zmobilizoval všechny spinnery, aby rozhodli jestli se do éteru Rádia Spin 96,2 FM dostane další track, kterej vybral. Před spinnerskou porotu tentokrát postavil track od Mishaly Orth ft. Sergei B. - Styl.

Mishala je na tuzemský scéně poměrně krátkou dobu, ale stihla o sobě dát vědět už několika singlama i se zajímavejma hostama včetně třeba Renného Danga, Separa nebo právě Sergeie B. Všechny její klipovky jsou velice zdatně zprodukovaný jak po zvukový, tak i po vizuální stránce, avšak to v pořadu HIT nebo SHIT nemusí za každou cenu znamenat úspěch.

To se potvrdilo právě v tomto případě - ani Sergei B na featu, ani suprově zmáklej klip a zvuk totiž nepřesvědčili většinu spinnerů o tom, že tenhle track patří do éteru Rádia Spin 96,2 FM. Tomáš měl v aplikaci Rádia Spin 96,2 FM desítky hlasů, ve kterých bohužel pro Mishalu převažovaly hlasy pro SHIT. Stejně to vypadalo I na naší telefonní lince 210 32 30 30 a v naší instagramové anketě se finální skóre sešlo v počtu 70 % pro SHIT a pouhých 30 % pro HIT.

Přísní posluchači Rádia Spin 96,2 FM o sobě tak opět dali vědět, že je do kolen jentak něco nedostane. O jakém tracku budete hlasovat příště? To se dozvíte už v pátek ve 14 hodin na Rádiu Spin 96,2 FM v rubrice HIT nebo SHIT.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.