HIT NEBO SHIT - STEIN27 - POSLEDNÍ TAG

Ve čtvrteční rubrice HIT nebo SHIT jste jako každý týden hlasovali o zařazení, či nezařazení jednoho songu do playlistu Rádia Spin 96,2 FM – prostě o tom jestli je to HIT nebo SHIT.

Tentorkát se před hlas lidu postavilo už celkem zvučné jméno československé scény - Stein27. Ten minulý rok vydal úspěšnou placku ,,Teorie Pádu", ze které těží ovoce až dodnes. Zhruba před týdnem udělal singl z tracku ,,Poslední Tag" na který natočil i povedený klip. No a právě o téhle nový klipovce jste ve čtvrtek hlasovali...

U hlasování byla tentorát vidět velká věková rozdílnost cílové skupiny posluchačů. Mladší spinneři házeli do appky Rádia Spin 96,2 FM spíš hlasy pro "HIT", naopak starším posluchačum tenhle track při chuti dvakrát nebyl. I přes vyrovnaný průběh hlasování se track ,,Poslední Tag" nakonec neprobojoval do rotace éteru Radia Spin 96,2 FM - kolonka "SHITŮ" byla přece jenom o pár hlasů tučnější.

Fanoušci Steina, ale nemusí být vůbec zkleslí a můžou hlasovat třeba pro jeho track ,,Paradox", který aktuálně vévodí Hitparádě Spin Fresh Hits!

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.