Hledáme JUNIOR DREAM TEAM ELLE!

Česká edice časopisu ELLE je právem nazývána módní biblí a tým, který ji v čele s Andreou Běhounkovou vytváří, rád experimentuje a své čtenářky překvapuje nejrůznějšími projekty. Na podzim se tak můžeme těšit na vydání, které celé připraví stínová redakce sestavená z vysokoškoláků, mladých blogerů a začínajících stylistů a novinářů.

Od poloviny srpna do konce září zaplní redakci jedenáct vyvolených, které si šéfredaktorka společně s celým redakčním týmem vybere na základě zaslaných životopisů a motivačních dopisů.

„Nedávno mě oslovila kancelář europoslankyně Martiny Dlabajové, jestli by k nám do redakce nemohli v rámci programu Proč by ne? umístit několik stážistů. Se stážisty pracujeme průběžně celý rok, a tak mě napadlo, že bychom mohli vytvořit něco výjimečného, něco jako stínovou redakci ELLE. Už teď se těším, jak moje mladší já se mnou zažije vše, co příprava jednoho vydání obnáší - díky danému termínu kupříklad i návštěvu milánského Fashion Weeku," vysvětluje šéfredaktorka ELLE Andrea Běhounková.

ELLE nemá ráda nudu! Již několikrát se v čele časopisu objevily hostující šéfredaktorky, kterými byly takové fashion ikony, jako např. Karolína Kurková nebo Aňa Geislerová, anebo unikátní projekt hELLEoween, jehož podtitulem je: Den boje proti ošklivým fotkám v občankách!

Máte ve svém blízkém okolí vysokoškoláka, který miluje ELLE, je kreativní, flexibilní a chtěl by konec léta strávit v redakci ELLE? Zapojte ho do projektu Proč by ne?

Více informací v červnové ELLE.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.