HotYoga 42

Studio HotYoga 42 nabízí lekce hatha yógy, praktikované ve vyhřáté místnosti. HotYoga 42 je vhodná pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky i pokročilé. Každý tedy praktikuje na různé úrovni stejné polohy, podle svých možností, přičemž všichni dosahují stejných benefitů.

Každé studio hot jógy by mělo být originální a vždy o nápadu majitele studia. Každý majitel si libovolně určuje, jaký styl jógy bude ve svém studiu nabízet klientům. Zde je vidět, že možnosti jsou zcela neomezené a to dodává józe patřičný vývoj a vzestup.

Z mého pohledu dlouholeté zkušenosti u nás i v zahraničí, je vždy důležitá kvalita instruktorů (studia), ať praktikujete Bikram jógu či Hot jógu. Ne všichni co umíme vařit, zhotovíme vždy jídlo chutné a cena večeře ve skvělé restauraci je rozdílná od fast foodu.

Jóga je nejlepší cesta cvičení, podporuje zdraví, zvyšuje flexibilitu a duševní vitalitu. Víme, že to funguje, milujeme to a chceme, abyste to zažili!

HotYoga 42 vychází z Hatha jógy (fyzické jógy). Celá série cviků podporuje práci pohybového aparátu důležitých orgánu v těle. Jednotlivé polohy jsou seřazeny tak, aby systematicky pracovaly s tělem. Je to perfektní životní program a zcela odlišný od jakéhokoli jiného druhu cvičení.

HotYogu 42 může praktikovat každý.

Gratulujeme, že již po první lekci budete více flexibilní a objevíte novou skvělou cestu, jak zůstat ve formě po zbytek vašeho života.

Za 90 minut HotYogy 42 vaše tělo spálí minimálně 1200 kalorií.

Těšíme se na nové klienty, kteří sdílejí stejnou vášeň a lásku k józe!

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.