HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují český i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v útery zase druhá a ve středu se vítěz z každé dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterýho vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečý počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne specialní “víkend šampionů”, kde se budou hrát výhradně vítezné tracky z hudebních battlů. Vítěze určují hlasy spinnerů, které jsou přijímany buď na čísle 210 32 30 30 a nebo přes mobilní aplikaci.

V druhém kole hudebních battlů proti sobě bojoval west coast vs east coast. V pondělním duelu se utkali dva úhlavní nepřátelé a to sice Tupac s trackem Ambitionz az a Ridah proti Biggiemu aka Notorius B.I.G. a jeho tracku Party and Bullshit. Z těsného souboje nakonec vyšel jako vítěz Tupac a stal se tak prvním finalistou. Úterní souboj proběhl pouze na instagramu Rádia Spin 96,2 FM, kde proti sobě stál za west coast Ice-Cube a jeho Gangsta rap Made Me Do It a za east cost Jay-Z s trackem Hard Knock Life. V poměru 78 % ku 22 % nakonec suveréně vyhrál Ice-Cube.

Středeční finale bylo tak čistě west-coastový – Tupac proti Ice-Cubovi. Desítky hlasů zaplavilo aplikaci Rádia Spin 96,2 FM, nicméně o pouhé tři hlasy nakonec vyhrál Tupac a jeho song ,,Ambitionz az a Ridah”, který se stává v pořadí druhým šampionem hudebních battlů.

Dosavadní šampioni:

1.       Destiny’s Child – Survivor

2.       2PAC – Ambitionz az a ridah

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.