HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v útery zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne specialní "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Vítěze určují hlasy spinnerů, které jsou přijímány buď na čísle 210 32 30 30 a nebo přes mobilní aplikaci Rádia Spin 96,2 FM.

Ve třetím kole hudebních battlů proti sobě bojovalo dravé mládí vs. vyzrálost a zkušenost. V pondělním duelu vyzval Machine Gun Kelly svým trackem ,,Rap Devile" právě Eminema, proti kterému je celý tenhle diss track namířený. Proti němu se tak logicky postavil Eminem se svojí odpovědí ,,Killshot". V tomto duelu měl po celou dobu jasně navrch právě Eminem, který nedal svému vyzyvateli žádnou šanci a stal se tak prvním finalistou.

V úterním klání vyzval Tekashi aka 6ix9ine zkušeného Kanye Westa. I když si Kanye držel slušný náskok hlasů, Tekashimu se nakonec ke konci podařilo překvapivě otočit celý průběh hlasování a odnesl si postup do středečního finale.

Tam už byl, ale Tekashi na Eminema krátký a až na pár vyjímek se hlasovalo víceméně jednostraně a to sice pro nového šampiona týdne - Eminema a jeho Killshot.

Dosavdaní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2PAC - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.