HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Souboj labelů

V dalším kole hudebních battlů proti sobě bojovaly přední český labely. V pondělním duelu se mezi sebou utkal label Milion+ a Blakkwood. Za Million + do ringu nastoupila pecka ,,Z nuly na sto", ve které figuruje Yzomandias, Nik Tendo, Hasan a Kamil Hoffmann. Za Blakkwood bojoval track "Shock Yourself", ve kterém se představil Refew, Fosco Alma, Sharlota, RenneDang a Protiva. Z tohoto souboje se nakonec stala nejvíc napínavá bitva, kterou éter Rádia Spin 96,2 FM zažil, protože skončila remízou. Rozhodnout musela až tzv. náhlá smrt, kdy Tomášovi musel zavolat nejrychlejší posluchač a rozhodnout souboj v přímém přenosu. Z výhry se nakonec radoval Milion+ a pecka ,,Z nuly na sto".

Úterní souboj nabídl také těsný souboj tentkorát ale mezi Labelem Ty Nikdy s trackem ,,Han Solo" (Matys, Idea, Rest, Boy Wonder, MC Gey, Paulie Garand) a labelem BigBoss, který reprezentoval song ,,Nelituju ničeho" (Vladimir 518, Orion, Maniak). O vítězství rozhodnul rozdíl pouhých dvou hlasů ve prospěch labelu Ty Nnikdy.

No a ve středu konečně finále, kde se utkaly vítězné tracky z předchozích duelů - Ty Nnikdy ,,Han Solo" vs. Milion+ ,,Z nuly na sto". Kdo by čekal opět vyrovnaný duel, ten by se mýlil, protože tady měl jasně navrch po celou dobu hlasování Ty Nikdy label, který si tak vydobil dominantní výhru a Milion+ naopak odešly s tvrdým KO. Nový šampion týdne je tady!

Dosavdaní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2PAC - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Ty Nikdy - Han Solo

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.