HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Amerika vs. Evropa

V dalším kole hudebních battlů se proti sobě postavily tracky vytvořené za velkou louží, proti těm, co vznikly na území Evropy. V pondělním souboji Ameriku reprezetoval Childish Gambino s trackem ,,This is America" který v roce 2018 získal celkem 4 sošky Grammy. Naopak jako zástupce Evropskýho rapu se proti Gambinovi do ringu postavil londýnský rodák Stormzy se svým ,,Vossi Bop". Ten nakonec také slavil úspěch a Gambinovi nedal v éteru Rádia Spin 96,2 FM nejmenší šanci! První finalista je tu!

Úterní souboj nabídl úspěšný hit od Estelle ft. Kanye West - ,,American Boy", jakožto zástupce Ameriky a Evropu tentokrát reprezentovala francouzská hvězda Maitre Gims se svým hitem ,,Est-ce que tu m'aimes?". I tady došlo k překvapivé porážce amerických favoritů a spinneři tak dokázali, že jsou prostě evropští patrioti.

Středeční finale byla už tak čistě Evropská záležitost. Anglie s Francií jsou odvěcí rivalové, což dokazovalo i hlasování v éteru Rádia Spin 96,2 FM. Chvíli měl navrch jednoznačně Stromzy, chvíli Gims a souboj tak probíhal napínavě až do posledních vteřin hlasování. Na konci battlu po sečtení všech hlasů odcházel se zdviženou rukou nakonec přeci jenom Stormzy a jeho track ,,Vossi Bop" tak vyhrál titul šampiona týdne! Gratulace!

Dosavdaní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2PAC - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.