HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Nadupaný káry

V dalším kole hudebních battlů se proti sobě postavily tracky, které ve svém názvu ukrývají nějaký pořádný nadupaný káry. Drahá auta a hip hop - to prostě jde k sobě a tak bylo spousta možností odkud vybírat. Které káry se nakonec zúčastnily hudebních battlů? Do pondělního duelu najel zostra Skrillex a Rick Ross s jejich "Purple Lamborghini." Proti nim se do éterového ringu postavil Ace Hood s Futurem a jejich nablýskaným "Bugatti". Souboj těchto supersportů byl stejně těsný, jak kdyby závodily někde na okruhu, nakonec jste ale svýma hlasama přecijen o kousek upřednostnili právě track "Bugatti."

I úterní souboj nabídl souboj dalšího Lamborghini - tentokrát ale v podání ASAP Moba ft. Juicy J a jejich "Yamborghini High". Proti nim se do ringu přiřítil obří Mercedes ,,Benz Truck", řízený Lil Peepem. Bohužel Peepův Benz na Yamborghini nestačil ani vzdáleně a odnesl si drtivou porážku s pouhýmy pár hlasy.

Středeční finále byl tak opět souboj "Bugatti" proti Lambu "Yamborghini High". Acehoodova pecka je rozhodně známější hitovka, kterou zná mnoho fanoušků třeba i ze hry GTA V a proto byla i lehkým favoritem finálového duelu. ASAP Mob rozhodně nechtěl dát nic zadarmo a tak jsme se dočkali napínavého duelu až do posledního hlasu. Tam nakonec Acehood a Future potvrdili roli favorita a nakonec si se svým Bugatti odnesli titul šampiona týdne! Gratulace!

Dosavdaní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2Pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.