HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Vánoční speciál

V předvánočním kole hudebních battlů se mezi sebopu utkaly vánoční songy - samozřejmě ale s rapPovou příchutí. V pondělním duelu se jako vyzyvatelé představili Rap All Stars s jejich předělávkou známý pecky ,,Last Christmas" od WHAM!. Proti nim nastoupil do éterovýho ringu veterán oldschoolovýho gangsta rapu Eazy-E s jeho trackem ,,Merry Motherfucking Xmas". I když je ,,Last Christmas" možná jeden z největších vánočních hitů všech dob, v éteru Rádia Spin 96,2 FM si svoje prosadil právě Eazy-E a díky vašim hlasům jednoznačně postoupil do středečního finále.

I úterní souboj nabídl souboj vánočních písní, nicméně tentokrát jsme zabrouzdali na Slovensko. První nasazenou peckou byly ,,Vánočné Iluzie" od Otecka, Suverena a Majka Spirita, kteří rappují do soundtracku ze Sám Doma. Proti nim se do ringu postavili jejich krajani - Vec, Zverina, Moja Reč a Tomáš Hafner s jejich ,,Vianoční". Oba tracky s lehce ironickym textem, oba tracky slovenského původu, nicméně vítěz byl jednoznačný. Moja Reč a spol. si vybojovali postup do středečního finále.

Středeční finále, které se odehrávalo den před Štědrým dnem nakonec ukázalo malý vánoční zázrak, kdy do aplikace hlasovali naši slovenský bratia o sto šest ze všech koutů světa, podrželi své slovenské krajany a nakonec drtivě porazili Eazy-Eho. Nový Vánoční šampion týdne je tady!

Gratulace a šťastné a veselé!

Dosavdaní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2Pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Vec, Zverina, Moja Reč, Hafner - Vianočná

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.