HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Kapela vs. solo interpret

V dalším kole hudebních battle jsme měli téma kapela vs sólový interpret, ve smyslu kapelních odpadlíků, kteří se vydali na sólovou dráhu. V pondělním souboji se představil jako solo interpret Eminem a jeho legendární skladba ,,Cleaning Out My Closet" z jeho nejúspěšnějšího alba ,,The Eminem Show". No a proti tomuto tracku se postavila skladba ,,My Band" od Eminemovy bývalé kapely D12, kterou oficiálně opustil v roce 2018. I když hlasování bylo poměrně vyrovnané, přeci jenom Eminem je Eminem a v koncovce si připsal o několik hlasů víc, tudíž postoupil do finale.

V úterním souboji jsme si jako solo interpreta představili půvabnou Fergie s jejím provokativním singlem M.I.L.F. $ no a proti ní se postavila její také už bývalá kapela Black Eyed Pease s jejím super hitem ,,Shut Up". Tady se fanoušci až na drobné výjimky jednoznačně shodli, že Black Eyed Pease za dob své největší slávy neměli chybu a pecku ,,Shut Up" poslali do středečního finále.

No a i když se ve středečním finále čekal vyrovnaný souboj dvou světových hitů, nakonec to vypadalo spíše jako jatka v podání Eminema a Black Eyed Pease bylo ono prase na porážku. Eminem zvítězil zatím s rekordním počtem hlasů a jeho pecka ,,Cleaning Out My Closet„ se stává dalším šampionem týdne.

Dosavdaní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2PAC - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.