HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Válka gangsterů

V druhém lednovém týdnu přišla do hudebních battlů válka gangsterů - bojovaly mezi sebou tracky, které v sobě ukrývají slovo "gangster" nebo "gangsta". Tato tématika není v rapu nic vzácného, proto bylo opět z čeho vybírat.

V pondělním duelu se proti sobě utkaly dvě oldschoolové legendy a to sice Coolio a track ,,Gangsta's paradise" z roku 1995, kterej má na svém kontě třeba i cenu Grammy a proti němu se postavil Ice-T se singlem O.G. Original Gangster z roku 1991. Ač mají oba tracky místo v rapové historii, polsuchači hlasovali téměř jednomyslně a to sice pro slavnější track - ,,Gangsta's Paradise".

Úterní duel přinsel naopak souboj dvou jmen new schoolovýho rapu. Yelawolf ft. ASAP Rocky ft. Big Henry s trackem ,,Gangster" vyzvali rappera, který nás bohužel loni hodně předčasně opustil a to sice Pop Smoka a jeho skladbu ,,Gangstas". I u tohoto souboje bylo hlasování dost jednoznačné a to sice ve prospěch Pop Smoka.

Středeční - finálový duel nám tak přinesl zajímavý souboj gangsterů, ale taky oldschoolu proti newschoolu. Hlasů přišlo do mobilní aplikace Rádia Spin 96,2 FM desítky a do poslední chvíle to byl nádherný a vyrovnaný souboj, jak se sluší a patří. V koncovce pořadu přeci jenom, ale tahal za delší konec provazu profláklý track od Coolia, který si nakonec taky odnesl titul šampiona týdne!

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2PAC - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio & L.V. - Gangsta's Paradise

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.