HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

CZ vs SK

Když nastupuje Česko proti Slovensku, tak se vzájemná rivalita dá krájet, ať už se jedná o fotbalový nebo hokejový utkání, a nebo třeba i o to, kdo má lepší muziku. Tento týden bylo právě proto téma hudebních battle Česko vs Slovensko.

V pondělním duelu se proti sobě utkaly dvě ikony rapový scény, který se už před lety potkaly na akcích zvaný "battle nights" ve freestyle rapu. Tentokrát si to rozdaly alespoň v éteru. Rest nasadil svojí největší hitovku ,,Balkónovka" Strapo vsadil na svojí pekelnou flow v tracku ,,Loading". Souboj byl těsnej, vítěztví a postup do finále si, ale nakonec odnesl Rest.

Úterní duel pak přinesl odvetu zápasu Marpo vs Rytmus. V roce 2018 z boxerskýho ringu vyšel jako vítěz Marpo, nicméně v éterovym ringu bylo všechno jinak. Oba borci si vzali na pomoc jednoho kumpána a tak Rytmus nastoupil s Egem a jejich trackem ,,Děti Stratenej Generacie". Naopak Marpo si vzal na pomoc Lenny, se kterou nahráli singl ,,Kruh". Pomsta byla sladká, Rytmus si díky vašim hlasům odnesl suveréní postup do středečního finále.

Finálový duel nám tak vytvořil Rest se svojí Balkónovkou a Rytmus ft. Ego s jejich Dětma Stratenej Generacie. Ze začátku to vypadalo na napínavej a vyrovnanej souboj, ale zhruba v půlce pořadu už étarem svištěl jeden hlas pro Resta za druhym a Rest si tak nakonec odnesl suveréní výhru a titul šampiona týdne!

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2Pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio & L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.