HUDEBNÍ BATTLE

Nový pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Souboj "malých" rapperů

Předpona "LIL" je v rapovém rybníčku stále větší trend a proto tu máme pestrou škálu právě těchto "malých" rapperů. Kterej z nich je podle spinnerů nejlepší? Právě to se snažil Tomáš zjistit v dalším kole hudebních battlů.

Do pondělního duelu byl jako první track nasazený ,,Get low" v podání Lil Jona a East Side Boyz. Legendární track z roku 2002, který si můžete pamatovat třeba z kultovních Need For Speed Underground. Proti němu byl vyslaný asi jeden z nejznámějších "Lilů" a to sice Lil Wayne, který se v hudebních battlech prezentoval svojí rapovou baladou ,,Mirror" ve spolupráci s Bruno Marsem. Po dlouhý době jsme měli v éteru opravdu napínavý a nerozhodný duel, který nakonec musela rozhodnout náhla smrt - tudíž první volající posluchač. Nakonec se jako první dovolal Standa a zvednul ruku Lil Jonovi a poslal ho tak do středečního finále.

Úterní souboj byl o poznání jednoznačnější. V newschoolovym souboji vyzval mladý talent Lil Tecca se svým trackem ,,Ransom", který nahrál ve svých 16ti letech už o dost zkušenějšího a provařenějšího Lil Pumpa se svým ,,Gucci Gangem". Zkušenosti hrály jednoznačně v prospěch právě Lil Pumpa, který si postup do finale připsal bez větších potíží.

Středeční finále tak přineslo do éterového ringu zajímavý souboj oldschoolového Lil Jona a newschoolového Lil Pumpa. Tady se opakoval úterní masakr, tentokrát ale v neprospěch Lil Pumpa. Ten si na své konto za celé finálový odpoledne připsal pouhé dva hlasy, zatímco Lil Jon odešel s desítkami hlasů pro jeho ,,Get Low". Nový šampion týdne je tady!

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2Pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio & L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.