HUDEBNÍ BATTLE

Pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Milion+

V hudebních battlech už jsme měli souboj labelů, kde se mezi sebou utkaly společný tracky labelů Ty Nikdy, Blackwood, BiggBoss a Milion+. Jak by to ale vypadalo, kdyby se mezi sebou utkali jednotliví členové z labelů? Na to se jsme se podívali v dalších hudebních battlech.

Jako první nastoupili do ringu zástupci labelu Milion+. V pondělním souboji se ukázal Hasan a jeho single ,,Když zavřu oči" z jeho desky Hasan z roku 2019, kterou rozčeřil vody českého newschoolu. Proti němu se postavil Robin Zoot s trackem ,,Pouzar" z jeho loňského, stejnojmeného alba. Od začátku bylo jasné, že půjde o vyrovnaný souboj a pro mnoho fanoušků se jednalo o opravdu těžkou volbu, ale nakonec měl přece jenom lehce navrch Hasan. První finalista je na světě.

V úterním duelu se pak představily dvě hlavní tváře labelu Milion+ a taky nerozlučná dvojka české scény - Yzo a Nik. Nik Tendo nastoupil do souboje se svojí hitovkou ,,Sedm", která na YouTube nasbírala už přes 11 mil. zhlídnutí. Yzomandias nastoupil pak se svojí klasikou z roku 2017 - Mikasa Sukasa. Začátek hlasování patřil rozhodně Nikovi a už to vypadalo, že se schyluje k překvapení, nakonec se ale ozvali skalní fanoušci Yza, kteří celý průběh otočili právě v jeho prospěch. Yzo postupuje do finale!

Ve finálovém duelu máme tak šéfa celýho labelu million+ proti Hasanovi, který mohl snad jenom překvapit. To se, ale nestalo, Yzovi příznicvci od začátku pořadu zasypávali Hasana jedním úderem za druhým a Yzo si tak v suchém triku odnesl další titul šampiona týdne!

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio & L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.