HUDEBNÍ BATTLE

Pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Blakkwood

V dalších hudebních battlech proti sobě bojovali členové labelu Blakkwood. V pondělí se jako první track v éterovym ringu objevil ,,Forever Young" od Fosca Almy a taky Sharloty, no a proti nim nastoupil Refew se svojí nakládačkou ,,Praha". Ač by se mohlo zdát, že ,,Forever Young" bylo větším hitem, rozhodčí - které tvoříte vy spinneři, měli opačný názor. Refew si bez problémů poradil a v suchym triku postoupil do střdečního finale s náskokem několika desítek hlasů.

Úterní duel Tomášovi zkomplikovala zpráva o odchodu Doriana, Psycho Rhyma a taky Grey256 z Blakkwoodu - prostě jak na potvoru. Nicméně jeden z odpadlíku se přeci jenom v úternim souboji ukázal a to sice Psycho Rhyme se svým ,,Tap Tap". Proti němu se do ringu postavil track ,,Kytky z Pumpy,, od blakkwooďácký stálice Renného Danga. Ani v tomto duelu jsme se nedočkali žádnýho dramatu. Psycho Rhyme od začátku dostával jednu ránu za druhou až nakonec skončil KO. Renné Dang se stal druhým finalistou.

Středeční finále Refew vs Renné Dang naopak přineslo velký drama, kdy to ze začátku vypadalo v jasný vítězství právě pro track ,,Kytky z Pumpy". Nicméně na Refa nezanevřeli věrný spinneři, který ho roky poslouchali i tady ve Spin Ránu a ke konci finálového battlu přišla doslova lavina hlasů právě pro Refewa. Krásný obrat, který zatím v hudebních battlech neměl obdoby. Nový šampion týdne je tak po krásnym souboji Refew s trackem ,,Praha". Congratz!

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2Pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio & L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

12. Refew - Praha

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.