HUDEBNÍ BATTLE - ČESKÉ LEGENDY VOL. 1

Pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Český legendy vol.1

V dalších hudebních battlech proti sobě bojovaly ty nejlegendárnější tracky českýho rapu. Hned pondělní souboj nabídl krásnou a napínavou bitvu, když do éterového ringu nastoupil Indy a Wich se songem ,,My 3" z roku 2002 a proti nim Bow Wave se svojí klasikou ,,Boreček" z roku 2007. U mnoha hlasů se objevovaly komentáře typu ,,je to jako se rozhodnout, jestli si uříznout nohu nebo ruku", ale jeden track přecijen tahal za delší konec provazu. Při finálním sčítání nakonec o pár hlasů zvítězili Indy a Wich a poustoupili tak do středečního finále.

Do úterního souboje Tomáš nasadil track, který jste odhlasovali v instagramové anketě o "nejlepší CZ oldschoolvej track". Suveréně nejvíc hlasů zde bylo pro PSH - Praha. Proti penerům se, ale postavil track z roku 1999, klasika všech klasik - ,,Vodopády" od Chaozzu. V éterovém souboji to byli právě Chaozz, kteří suveréně dominovali a tak si vybojovali post druhého finalisty.

Finálový duel opět začal ve vyrovnaném duchu, kdy se hlasy víceméně pravidelně střídaly, a tak bylo do poslední chvíle težký hledat favorita. Už už to vypadalo, že se dočkáme další remízy, která by nebyla v hudebních battlech žádnou výjimkou, nicméně závěr battlu patřil ,,bratrům v rýmu" Indymu a Wichovi, kteří nakonec urvali vítězství a jejich track ,,My 3" se tak stává dalším šampionem týdne."

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2Pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop</p><p>

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio & L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

12. Refew - Praha

13. Indy & Wich - My 3

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.