HUDEBNÍ BATTLE - CZ/SK RAPPEŘI PŮVODEM Z JINÉ ZEMĚ

Pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

CZ/SK rappeři původem z jiné země

Tento týden se v hudebních battlech představili československý rappeři, kteří se ale nenarodili na území Česka ani Slovenska.

V pondělním duelu se proti sobě postavili dva rodáci z Ruska - jeden z nich svojí cestu, ale směřoval do Čech druhý na Slovensko. Za Rusko a Česko se do ringu postavil Maniak se svým single "Pro Děti" z jeho alba Husky. Proti němu se postavil naopak slovensky rapující interpret Gleb a jeho "Go Go Go". Souboj to byl poměrně vyrovnaný, ale od začátku bylo jasný kdo tahá za kratší provaz. Víc hlasů si suvéréně odnesl Gleb a stal se tak prvním finalistou.

V úterním souboji se představil největší favorit - rodák z Kazachstánu, který je momentálně nominovaný na 2 ceny Anděl - Viktor Sheen a jeho "Tchibo". Proti němu se postavil rodák z Ukrajiny - Michajlov, který loni vydal úspěšný album "Limit" a z týhle placky nastoupil do ringu s peckou "Nikomu nic". Viktor Sheen nakonec svou roli favorita nepotvrdil, ba naopak dostal od Michajlova slušně nafrak a umožnil mu tak postup do středečního finále.

V tom se nám nakonec představil Gleb a Michajlov. Právě druhý jmenovaný byl po celý průběh duelu v mírném vedení a udržoval si náskoku několika hlasů až už to vypadalo, že dokáže zvítězit. Pár minut před vypršením limitu přišla do mobilní appky Rádia Spin 96,2 FM, ale salva hlasů směřující ke Glebovi, který dokázal nakonec fantasticky celý souboj otočit.

Nový šampion týdne je tady - Gleb - Go Go Go.

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio a L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

12. Refew - Praha

13. Indy a Wich - My 3

14. Kanye West - Closed on Sunday

15. Gleb - Go Go Go

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.