HUDEBNÍ BATTLE - DR. DRE

Pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Dr. Dre

Tento týden se v éterovém ringu proti sobě utkaly tracky od legendárního producenta Dr. DRE, kterej i ve svejch 56. Letech stále patří mezi absolutní světovou špičku.

V pondělním duelu se představily hned z ostra asi jeho dvě nejkultovnější záležitosti - The Next Episode se Snoop Doggem a pak Still Dre, kde je jako host opět Snoop Dogg, ale tenhle track byl v roce 1999 odměněn i cenou grammy za nejlepší rapový duo. Hlasování bylo dle očekávání napínavý do poslední chvíle a nakonec jsme tu po dlouhý době měli remízu. Rozhodnout musela náhlá smrt - první posluchač, který zavolá. Nejrychlejší byl nakonec spinner Knedla, který rozhodnul ve prospěch pecky Still Dre.

V úterním souboji nastoupil absolutní oldschool track Nuthin But a ‘G' Thang z prvotiny Dr. Dre "the Chronics" z roku 1992. Proti němu se postavila deset let stará pecka ,,I need a doctor" s Eminemem a Skylar Grey. Stejně jako v pondělním souboji bylo hlasování dost vyrovnaný, ale na konci pořadu měl přecijen o dva hlasy víc track Nuthin But a ‘G' Thang.

Střdeční finále pak spíš než souboj, připomínalo jatka. Track Still Dre potvrdil roli favorite a nemilosrdně převálcoval oldchoolovku, která si z finále odnesla pouhopouhý jeden hlas. Nový šampion týdne je tady! Dr. Dre - Still Dre

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio a L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

12. Refew - Praha

13. Indy a Wich - My 3

14. Kanye West - Closed on Sunday

15. Gleb - Go Go Go

16. Ektor ft. Rytmus - Peníze

17. DJ Wich ft. Viktor Sheen - Tma

18. Alicia Keys - No One

19. Dr. Dre ft. Snoop Dogg - Still DRE

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.