HUDEBNÍ BATTLE - REPARÁTY

Pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne.

Jak hudební battly fungují?

Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Reparát

Tento týden se v hudebních battlech utkávaly tracky, který už se v minulosti podívaly do finále hudebních battle, ale vítězství a titul šampiona týdne jim o pár hlasů utekl.

V pondělní nastoupila legendární česká oldschoolovka Vodopády od Chaozzu. Ta v minulosti padla ve finále s další klasikou MY 3 od Indyho a Wiche. Proti Chaozzu do éterovýho ringu nastoupil Renne Dang, který v rámci týdne, kdy proti sobě soupeřili členové blakkwoodu ve finále podlehnul Refewovi.

Kytky z pumpy, ale šanci na reparát nevyužily, ba naopak byla to drtivá porážka, kdy tu Renne Dang nedostal ani jeden hlas a tak Chaozz v klidu postoupili do středečního finále.

V úterním souboji jsme si připomněli souboj CZ/SK rapperů, kteří se ale narodili v zahraničí. Tam ve finálovém duelu podlehnul Michajlov Glebovi, no právě track Nikomu Nic od Michajlova dostal druhou šanci. Proti němu se postavil Hasan se songem Když zavřu oči, ten zase v týdnu kdy válčili členové Milion+ podlehnul Yzovi. Michajlov v tomhle souboji jasně dominoval po celou dobu hlasování a Hasan tak už nadobro skončil.

Finálový souboj - Chaozz proti Michajlovi. V éteru se strhla doslova bitka, kdy do mobilní aplikace Rádia Spin 96,2 FM začaly chodit desítky hlasů. Až do úplného konce hlasování nebylo jasno o vítězi a už to skoro vypadalo na remízu a náhlou smrt. Na úplném konci ale nakonec rozhodly dva hlasy a to ve prospěch odlschoolu - Chaozz a Vodopády využili šanci na reparát a stávají se tak 25. šampionem týdne hudebních battle.

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio a L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

12. Refew - Praha

13. Indy a Wich - My 3

14. Kanye West - Closed on Sunday

15. Gleb - Go Go Go

16. Ektor ft. Rytmus - Peníze

17. DJ Wich ft. Viktor Sheen - Tma

18. Alicia Keys - No One

19. Dr. Dre ft. Snoop Dogg - Still DRE

20. Redmen a MethodMan - Da Rockwilder

21. ODB ft. Kelis - Got Your Money

22. Yzomandias ft. Ektor - MAMA

23. Smack - Intro (P's a love 2)

24. Hugo Toxxx - Míč Bro

25. Chaozz - Vodopády

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.