HUDEBNÍ BATTLE - VÍTĚZOVÉ GRAMMY

Pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Grammy 2021

Tento týden se v hudebních battlech střetli interpereti, kteří si v neděli odnesli cenu Grammy za rok 2020.

Jelikož hlavní kategorie naprosto ovládly ženy, pondělní souboj byl proto čistě ženský. Jako první se v éterovém ringu představila Megam Thee Stallion s jejím megahitem Savage, za který si odnesla cenu za nejlepší rapový song. Proti ní nastoupila Billie Eilish s nenápadným trackem Everything I Wanted, který jí ale přinesl Grammy za nejlepší nahrávku roku. Megan nakonec dojela na to, že její hit byl minulý rok tak moc hraný ve všech radiech, klubech, televizích atd, že už posluchačům přišel ohraný a otravný a proto se z postupu do středečního finále radovala Billie.

V úterý už se do akce pustili chlapi a to konkrétně Nas, který vyhrál svou první Grammy za 30 let své kariéry, díky jeho nové desce King's Desease. Do battlu nastoupil se singlem z tohoto alba ,,27 summers". Proti němu se postavil Kanye West, který si odnesl cenu v poměrně bizarní kategorii - nejlepší křesťanské album roku - za jeho počin Jesus is King. Z tohohle alba Tomáš vybral song Closed on Sunday, který nakonec zabodoval u Spinnerů, kteří mu poslali dostatek hlasů na postup do finále.

Do středečního finále nastupovala Billie Eilish rozhodně v roli outsidera, nicméně i tak překvapila a poměrně velké množství spinnerů hlasvoalo právě pro její single Everything I Wanted. Nerozhodný stav trval ještě pět minut před koncem hlasování, kde nakonec ale přišla závěrečná smršť hlasů pro Kanyeho, který si nakonec odnesl titul šampiona týdne se svým songem Closed on Sunday!

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2Pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio & L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

12. Refew - Praha

13. Indy & Wich - My 3

14. Kanye West - Closed on Sunday

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.