HUDEBNÍ BATTLE - WOMEN'S BATTLE

Pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují? Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Women's battle

Tento týden se v hudebních battlech utkaly pouze zástupkyně něžného pohlaví, aby se popraly o titul nový šampionky týdne.

V pondělním souboji došlo na válku dvou skutečných rivalek Cardi B a Nicki Minaj, který mezi sebou měly nejednu přestřelku i v reálném životě. V éterovém ringu se střetly songy ,,Bodak Yellow" proti songu ,,Anaconda". Tento fight byl až podezřele jednoznačný - Nicki Minaj si odnesla pouhé 2 hlasy a Cardi B tak hladce prošla do středečního finále.</p><p>Úterní souboj patřil dvoum R'n'B královnám - Beyoncé vyzvala se svým trackem ,,Single Ladies" Aliciu Keys s trackem ,,No One". Oba tyhle tracky v minulosti sklidily úspěch i sošky Grammy a proto byl souboj napínavý až do posledního hlasu, který nakonec rozhodl ve prospěch Alici Keys.

Finále nabídlo zajímavý souboj klasického newschoolu proti oldschoolovému R'n'B. Zpočátku to vypadalo, že si Cardi B pohodlně vytwerkuje cestu k titulu, nicméně fanoušci nefalšovaného R'n'B se začali ozývat čím dál víc, až nakonec celé hlasování otočili právě ve prospěch Alici Keys.

Gratulujeme! První šampionka hudebních battle je tady!

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio a L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

12. Refew - Praha

13. Indy a Wich - My 3

14. Kanye West - Closed on Sunday

15. Gleb - Go Go Go

16. Ektor ft. Rytmus - Peníze

17. DJ Wich ft. Viktor Sheen - Tma

18. Alicia Keys - No One

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.