HUDEBNÍ BATTLY - KDYŽ HEREC RAPPUJE

Pořad Tomáše, kde mezi sebou bojují české i zahraniční tracky o titul šampiona týdne!

Jak hudební battly fungují?

Každý týden vybere Tomáš čtyři tracky, v pondělí si to mezi sebou rozdá první dvojice, v úterý zase druhá a ve středu se vítěz z každý dvojice utká ve velkém FINÁLE, ze kterého vzejde šampion týdne. Až budeme mít šampionů dostatečný počet, tak v éteru Rádia Spin 96,2 FM proběhne speciální "víkend šampionů", kde se budou hrát výhradně vítězné tracky z hudebních battlů.

Rappeři / Herci

O uplynulém víkendu proběhlo v Americe tradiční udílení nejprestižnějších filmových cen Oscar. Proto se v hudebních battlech tento týden utkali rapující herci, a nebo - jak chcete - hrající rappeři.

Pondělní semifinále zahájila legenda 90tých let, se svým mega hitem ,,Ice Ice Baby" - Vanilla Ice. Ten si zahrál i v několika spíše béčkových filmech a v roce 2013 byl dokonce nominován na filmovou anticenu zlatá malina, za nejhorší herecký výkon ve filmu ,,Můj otec je šílenec". Proti němu se do éterového ringu postavil naopak PAN herec - Will Smith se svojí klasikou ,,Men in Black".

Souboj to byl vyrovnaný až do samotného konce, nakonec ale o dva hlasy přecijen zvítězil Will Smith a vybojoval si tak postup do finále.

Úterní souboj nabídl zajímavý boj mezi hercem Markem Whalbergem, dříve známým pod pseudonymem Marky Mark. Ten se do kolbiště vydal se svojí peckou ,,No Mercy". Proti němu, ale nastoupilo ostřílené a nerozlučné duo Redmen & MethodMan, známé z filmu ,,Kdo hulí ten umí" jako Silas a Jamal. Jejich pecka ,,Da Rockwilder" nakonec Markyho Marka totálně rozbila a suverénně postoupili do středečního finále.

Ve finálovém souboji se ani Will Smith nedokázal rovnat oblíbenosti legendárního dua a tím pádem Redmen & MethodMan a jejich ,,Da Rockwilder" zvítězili i podruhé a odnesli si titul šampionů týdne.

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio a L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

12. Refew - Praha

13. Indy a Wich - My 3

14. Kanye West - Closed on Sunday

15. Gleb - Go Go Go

16. Ektor ft. Rytmus - Peníze

17. DJ Wich ft. Viktor Sheen - Tma

18. Alicia Keys - No One

19. Dr. Dre ft. Snoop Dogg - Still DRE

20. Redmen a MethodMan - Da Rockwilder

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.