HUDEBNÍ NOVINKY V ÉTERU

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube a můžeš je nově slyšet v éteru tvého oblíbeného rádia?

Zahraniční scéna

Opět přicházíme se singlem, který vydává zesnulý rapper, tentokrát Bashar Barakah Jackson, známý profesionálně jako Pop Smoke a jeho AP.

Maroon 5 je americká pop rocková kapela z Los Angeles, Kalifornie. Skupina původně vznikla v roce 1994 pod jménem Kara's Flowers, zatím co byli členové ještě na střední škole. Ani v roce 2021 se tahle banda nezastavuje a aktuálně přicházi se songem Beautiful Mistakes, kde je na featu Meghan Thee Stallion.

Anderson Paak, rodným jménem Brandon Paak Anderson, je americký rapper. Hudbu začal produkovat ze svého domova v době, kdy docházel na střední školu. Později hrál na bicí v kostele, kde potkal svou budoucí manželku. Tentokrát si ho na feat vybral známý Bruno Mars a společně vydávají song Leave The Door Ope.

Carlos St. John Phillips, profesionálně známý jako Saint Jhn, je americko-guayanský rapper, zpěvák, skladatel a hudební producent, který přichází se songem Sucks to Be You.</P><p>Sean Michael Leonard Anderson spíše známý jako Big Sean je americký rapper a tentokrát se spojil s Nipesy Hussle a společně vydávájí song Deep Reverence.

Australský rapper Harry Michael známý jako Masked Wolf přichází s peckou Astronaut In The Ocean.

Teprve dvacetiletý 2KBaby za mikrofonem a Dj Marshmello za pultem se společně podíleli na songu Like This.

CZ/SK scéna

Za tuto scénu tu máme pouze song Černobílý světy od Hellwana a rappera Idea, který v éteru minulý týden bodoval s hitem Já tam byl.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.