HUDEBNÍ NOVINKY V ÉTERU

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube a můžeš je nově slyšet v éteru tvého oblíbeného rádia?

Zahraniční scéna

Tentokrát se do éteru dostávaly spíše novinky z CZ/SK hudební scény, ze zahraniční scény jsme do éteru nově nasadily tyto pecky - Drake - What´s Next, Doja Cat - Streets, NF ft. Hopsin - Lost.

CZ/SK scéna

Michajlov, vlastním jménem Michal Michajlov, je český rapper a jedna z výrazných postav současného brněnského hiphopu. Narodil se na Ukrajině a ve 12 letech se přestěhoval s matkou do České republiky. Vyučil se automechanikem. V éteru se mu dostává stále větší obliby, tak doufáme, že si oblíbíte i skladbu Nikdy nezapomeň.

Od interpreta AMCA dlouho frčel song Půlnoční, který byl určen speciálně maturantům, teď přichází se songem Focus.

Stein27 alias Petr Adámek je brněnský zpěvák a rapper, jehož singly Růže, Maria nebo Planeta Země dosahují milionových zhlédnutí. Dalším potenciálním hitem by měl být Poslední tag.

Maniak, též známý jako MoneyAK-47 či Maniak47, je brněnský rapper ruského původu - narodil se v Omsku ruské matce a českému otci. Do éteru nově nasazujeme song Růžový kalašnikov.

Poté co Dorian i Psycho Rhyme opustili label Blakkwood neznamená, že by měli jakkoliv polevit, Dorian přicházi s Hlavně nenaříkej a Psycho Rhyme s Nosy sněhem zaváté 2.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.