HUDEBNÍ NOVINKY V ÉTERU

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube a můžeš je nově slyšet v éteru tvého oblíbeného rádia?

Zahraniční scéna

Lathan Moses Stanley Echols, známý profesionálně jako Lil Mosey, je americký rapper, zpěvák a skladatel. Na konci roku 2017 se proslavil vydáním singlu „Pull Up". Aktuálně se snaží prorazit se songem Try Me.

Tione Jayden Merritt, známý jako Lil Tjay, je americký rapper, zpěvák a skladatel. Jeho umělecké jméno je odvozeno od prvního písmene jeho křestního jména a prvních tří písmen jeho prostředního jména. Na featu se představili Polo G a Fivio Foreing a společne vydávají pecku Headshot.

Internet Money je hudební produkční tým založený americkým hudebníkem Tazem Taylorem, který vydává song Jetski. Na feat si tentokrát přizval výše zmíněného Lila Moseye a Lila Tecca.

The Weeknd vydává jeden hit za druhým, do éteru nově nasazujeme nový song Try Me.

Montero Lamar Hill, profesionálně známý jako Lil Nas X, je americký a jihoafrický rapper, zpěvák a textař. Proslavil se svým country rap singlem "Old Town Road", který dosáhl virální popularity na aplikaci TikTok. Prorazit se v našem éteru snaží se songem Montero.

Aby těch Lilů dnes nebylo málo, tak tu máme dalšího, a to nestárnoucí skoro již legendu Lila Wayna, který společne s Tygou vydává song Last King.

Trio CJ, French Montana a Rowdy Rebel vydali song Whoopty a my do éteru nasazujeme jeho NYC REMIX.

Rodrick Wayne Moore Jr., spíše známý pod svým pseudonymem Roddy Ricch, je americký rapper, zpěvák a textař. V prosinci 2019 debutoval albem Please Excuse Me for Being Antisocial, které se umístilo na první příčce žebříčku Billboard 200. My vám přinašíme jeho novinku Heartless.

CZ/SK scéna

Stein27 začíná postupně prorážet v našem éteru, jeho songy jsou chytlavé a další přirustkem do éteru je song Poslední Tag.

Předchozí dva články jsou věnovány Ektorovi, zmínit ho musíme i zde, do éteru nasazujeme song Daň a také Klíč, kde je na featu Sergei Barracuda.

Nestárnoucí Prago Union se nezastavuje a do éteru přichází se songem Bezesný dny.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.