HUDEBNÍ NOVINKY V ÉTERU

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube a můžeš je nově slyšet v éteru tvého oblíbeného rádia?

Zahraniční scéna

Ramón Ayala alias Daddy Yankee je portorický raper. Reprezentuje reggaeton, je známý hlavně hitem Gasolina, který se jako první reggaeton dostal do Evropy. 12. ledna 2017 nazpíval společně s Luisem Fonsi píseň Despacito, jež se dostala na vrchol světových hitparád. Tentokrát se snaží prorazit se songem Problema.

Již starý známý Justin Bieber si přizval Daniela Ceasera a společně vydávají song Peaches.

Doja Cat je americká zpěvačka a rapperka. Narodila se a vyrůstala v Los Angeles. Začala jako teenagerka vytvářet a vydávat hudbu na SoundCloudu. Ve věku 17 let podepsala nahrávací smlouvu s RCA Records a Kemosabe Records a následně v roce 2014 vydala EP Purrr!. Na songu Kiss Me More spolupracuje s americkou rapperkou a zpěvačkou SZA.

CZ/SK scéna

Na přelomu dubna a května Poemistix beats vydává s PJem zbrusu novou desku. Je to tedy 10let od vydání desky Retrospekt - První zastávka. Do éteru vám přinašíme song Poslední jedinec 2.

Stabilní člen labelu Blakkwood Renné Dang osvěží éter songem Na duši mír. A to z Blakwoodu není vše, další týden a opět Refew, tentokrát se songem Poza na featu s Rolleeeex.

H16 je bratislavská hip-hopová skupina, která vznikla v roce 2003. Název skupiny pochází ze střední školy v Petržalce, která s nachází na adrese Hálova 16, tam se všichni představitelé této skupiny seznámili Stylově je tvorba H16 ovlivněna zejména rapem amerického jihu. Do éteru nově nasazujeme song Dobre už bolo.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.