HUDEBNÍ NOVINKY V ÉTERU

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube a můžeš je nově slyšet v éteru tvého oblíbeného rádia?

Zahraniční scéna

Karly-Marina Loaiza, známá profesionálně jako Kali Uchis, je americká zpěvačka a skladatelka. Narodila se v Alexandrii ve Virginii a zpočátku si získala pozornost hudebního průmyslu svým mixem z roku 2012, Drunken Babble, po kterém následovalo debutové EP Por Vida vydané v roce 2015. Do naší knihovny přibude song Telepatia.

The Weeknd slaví obrovský úspěch jak s klipem, tak i se samotným songem Save Your Tears a i přes to se ho snaží ještě posunout dál. Remix s Arianou Grande se na Youtube stal okamžitě hitem.

TrojIce známých interpetů Cardi B, Nicki Minaj a Meek Mill vydali společně song Level.

Christopher Daniel Soriano, Jr., známý profesionálně jako CJ, je americký rapper, zpěvák a skladatel z Staten Island v New Yorku. V éteru je nově i jeho novinka Hit Up.

Meghan Thee Stallion si přizvala na feat Lil Durka a společně vydávají song Movie.

CZ/SK scéna

Interprety jako Marpo a Separ není třeba víc představovat, do éteru přichází s novinkou Choices.

Že někomu nic neříká jméno Adam Soptík bychom ještě pochopili, ale Resta znají snad úplně všichni. Tentokrát osvěží éter songem Hrot420.

Jméno Stein27 se v éteru Rádia Spin 96,2 FM skloňuje stále více a tentokrát do éteru nasazujeme song Get Low, kterého je Stein27 součásti stejně jako Kojo House a Indigo, kteří jsou na featu.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.