IN ARTE LIBERTAS - NEDÁVNO JSTE MOHLI SLYŠET V BLACK OUT SHOW!!!

Nedávno jsme vám v naší BlackOut Show pouštěli track od nového uskupení IAL – In Arte Libertas. A pokud vás jejich track „Shagami Po Alleyam“ zaujal a chcete slyšet víc tak čtěte dál!

IAL – In Arte Libertas aneb ‚Svoboda v umění‘ je rusko české uskupení které vzniklo v Praze před zhruba rokem. Tvoří jej dva MCs, Gera a Elkey, zpěvák Artëm a producent Mr. Donut. Toho pak můžete znát z projektu „Echoes & Donuts“ s mladým MCm Echem. Kluci zatím vydali jen demo, ze kterého pochází i výše zmíněná věc „Shagami Po Alleyam“. A v deseti-stopém tracklistu ji najdete pod číslem 3.

Kluci ukázali, na rozdíl od jiných, že mají svoje kvality a že jejich hudba stojí za to, aby se o ní psalo a mluvilo. Do budoucna pak chystají EP s rapperem Sashou Nogamim které se bude obsahovat 5 tracků a bude se jmenovat "Budni", což je ruský výraz pro pět pracovních dní. Budete si na něj ale muset ale ještě nějaký čas počkat, zatím je jen ve fázi masteringu. Stáhnout si už ale můžete jejich demo, které stojí za to slyšet.

Také si je můžete přidat na svém FaceBooku či na vkontakte.ru nebo můžete sledovat tvorbu na Myspace.com nebo na bandzone.cz.

IAL - Demo (Download)

Tracklist:
01. Intro (?????)
beat Mr.Donut
02. Stroki (??????)
beat Mr.Donut
03. Shagami po alleyam (?????? ?? ??????)
beat Coolicoff
04. Koshmar (??????)
beat Mr.Donut
05. Skazhi Zachem (????? ?????) ft. Echo
beat Mr.Donut
06. Za Uglom (?? ?????) ft. S. Nogami (?. ??????)
beat S. Nogami
07. Zvezdy (??????) ft. Ksusha (?????)
beat Mr.Donut
08. Poberegi Sebya (???????? ????)
beat Coolicoff
09. Paru dney (???? ????)
beat Mr.Donut
10. Ugaday (??????)
beat Mr.Donut

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.