INSIDE SLYŠÍŠ DOBŘE!?

Přinášíme Vám info o nové desce skupiny INSIDESlyšíš dobře. Po singlu – klipu „Slyšíš dobře!?“, který již nějakou dobu posloucháte v našem radiu, Inside pustili i další singly, a to „Nemám čas“ s hostující Klárou Vytiskovou http://www.youtube.com/watch?v=9MZy6LpTPRo z kapely Toxique a dubstepovou skladbu In me feat iCON the Mic King http://www.youtube.com/watch?v=2E9f4dXtZo0..

Jinak deska Slyšíš dobře!? je již k dostání v předprodeji za 200,- Kč (+ poštovné a balné) zde http://www.insidekru.com/plug.php?p=slysisdobre. Album vychází na značce Dick 'n' Roll. K sehnání bude v distribuční síti EMI a rovněž na http://www.kupujoriginal.cz/.

INSIDE - Slyšíš dobře!? Tracklist:

01 - Vzlet

02 - Slyšíš dobře!?

03 - Kamery

04 - Exekutor

05 - Ego

06 - In me feat. iCON the Mic King

07 - Obžerství

08 - D billi (skit)

09 - Hra feat. Regie Rapl

10 - Můj chill 2 feat. Škugy

11 - Nemám čas feat. Klára Vytisková

12 - Okna

13 - A já chtěl spát

14 - Tetřev

15 - Scratch test feat. DJ Flux & DJ Negative

16 - Život jde dál

KŘEST - info

V sobotu 26.6. proběhne v klubu Lávka křest desky. Kromě Inside a jejich hostů vystoupí Zeměvzduch a DJ Flux z Českých Budějovic, a poté proběhne after show party od DJského dua The Famous Deck Team: DJs Crypt & Smart (DE) (kteří mimochodem vystoupí dva dny před tím v Lucerna music na koncertu Dead Prez). Zároveň bude celou noc probíhat na bar stage Dutty weekend discotheque s DJs: Sticky  Dojah (DE), Swordz (BE), Tuco, Quime a Trusty (UK).

Vstup na tenhle mejdan je pouhých 100 Kč, s tím, že toho kdo si bude chtít pořídit novou desku INSIDE, bude stát i se vstupem jenom 200,- Kč.

V průběhu měsíce června sledujte weby a poslouchejte Radio SPIN 96.2fm, kde budou probíhat soutěže o novou desku a vstupy na křest.

http://www.insidekru.com/

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.