j5.cz po krátké rekonstrukci!

První Listopad 2014 byl významným dnem pro znovuotevření stránek j5.cz po krátké rekonstrukci a vylepšování jejich uživatelského prostředí. Nová podoba webu s sebou přinesla kromě pár nepatrných úprav také několik zásadních změn, které vycházejí vstříct svým uživatelům a měly by učinit tradiční brouzdání mezi fotkami všech klubových neřestí a jiných populárních necudností ještě zábavnější.

Nově přidané funkce jdou ruku v ruce s těmi zaběhlými a tvoří tak plněhodnotný celek, který by měl jít naproti všem potřebám návštěvníka. Co tedy můžete od j5.cz nově očekávat?

Vzhled

Kromě vylepšeného designu a grafického formátování, potěší čerstvá podoba webu především ty návštěvníky, kteří rádi projedou obsah skrze svůj chytrý telefon. Upravený vzhled pro mobilní zařízení tak umožní oproti dřívějšímu zobrazení pouze desktopové verze mnohem pohodlnější návštěvu. Ta je naopak nyní při zobrazení v PC přehlednější.

Kalendář

Prostor pro informace o nadcházejících mejdanech má nyní vylepšenou funkci mapy, kde se můžete dozvědět, který den je pro jakou adresu zajímavý. Mapa vás navede do klubů po celé naší republice a na Slovensku. Pro přesnější navigaci pak stačí jen a pouze přiblížit konkrétní klub.

Profily

Struktura webu zaměřená na tři základní pilíře: fotky, video a kalendář byla doplněna o profily jednotlivých umělců, které obsahují všechny důležité informace o jejich kariéře a je propojená s jejich sociálními sítěmi (Facebook, YouTube, Instagram a Twitter). Existence profilů nyní ulehčí vyhledávání na stránkách a spojuje fotky umělců s jejich aktuálními příspěvky na sociálních sítích.

Fotky

Na fotkách nyní lze označovat všechny své přátele a tím je zvěčnit na webu j5.cz. Vše funguje díky propojení s Facebookovým účtem skrze jednoduchou aplikaci. Stačí být přihlášen a jednotlivé označovací kroky jsou pak téměř identické se zaběhlým postupem.

Kromě uvedených funkcí a vylepšení se časem budou objevovat výběry fotek, které shrnou vždy nějaké zajímavé období za celou historii zaznamenávaného dění na scéně a připomenou tak všechny důležité okamžiky. Velkým krokem vpřed bude také možnost zmáčknout ikonu download, která umožní stáhnout vybrané fotky, což doposud nepřipadalo v úvahu. Další věci jakou jsou originální a tématické fotoreporty nejenom z různých večírků, či stále více lákavější soutěže, jsou už jen samozřejmostí.

Pro maximální přístup ke všem informacím nezapomeňte sledovat profily j5 také v rámci sociálních sítí: Facebook, Twitter, Instagram a YouTube, kde kromě novinek najdete i bonusový obsah!

Stay tuned! j5.cz!

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.