JAK SE FOTÍ KONĚ?

Soutěž na instagramu začíná mít docela úspěch, přečti si, jak to vypadá, když ji fotíme.

Už příští víkend, 26. + 27. 7. se koná Ford Prague challenge. Pro ty z vás, co nevědí, je to triatlon v centru Prahy, kde můžeš porovnat svoje síly ve třech klasických disciplínách – kolo, běh a plavání. Uplynulý týden jsme rozdávali startovné a teď potěšíme pasivní sportovce a to s balíčky Ford challenge, ve kterých najdete různé sportovní pomůcky, ale taky třeba fandící předměty se kterými můžete jít podpořit všechny odvážlivce, co se zúčastní.

V pondělí taky čekejte další koňskou fotku na našem instagramu. Doufáme, že vás to baví, protože nás jo. Jen je občas fuška najít originální místo, které půjde snadno specifikovat a kde si nás nebudou fotit mraky turistů. Přece jenom, vidět dva blázny s koňskýma hlavama a selfie tyčkou? Navíc, Refew se neustále řehtá, skoro jak ten kůň, takže nenápadný fakt nejsme.

A ještě poslední věc, ty trička, co máme na těch fotkách, rozdáváme v různých soutěžích napříč spin ránem. Asi vám nebudou slušet tolik jako nám dvěma, ale parádu v nich taky rozhodně uděláte!

Užívejte víkendu

A+R

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.