JE TU PRO TEBE ÚŽASNÝ PARFÉM CHRISTINA AQUILERA!

Pro vůni Woman, Christina Aguilera pečlivě vybrala ingredience, které představují vlastnosti, jenž vidí v sobě, a pomáhá ženám, aby uvolnily svou ženskost a objaly svou eleganci a vnitřní sílu. Christina Aguilera Woman vstupuje se vzrušujícím appealem jiskřivého ovoce, jako je šťavnatý ananas, zlaté hrušky a intenzívní růžový pepř.

Jasná, ovocná vůně poskytuje mocný začátek vštěpování sebedůvěry. Srdce vůně představuje bílé květy, jako je jemná bílá magnólie. Věčný a nezaměnitelný symbol ženství, magnólie je jedním z nejstarších květin ve světě vůní. Čerstvá, svěží vůně magnólie posiluje vnitřní ženskost, zatímco měkké, sametové okvětní lístky jsou jako něžný dotek na kůži

„Důvodem proč je pro mě magnólie tak důležitá, je to, že je vnímána jako zdroj života a je představitelem krásy, plodnosti, vytrvalosti a dokonalosti," říká Christina. „Jsou to jedinečné ženské atributy, a v tomto velmi zvláštní období mého života mají pro mě ještě větší význam".

Ceněné po celá staletí, zlaté tóny ambry v základu vůně jsou lákavé nástroje svádění, které dávají hloubku vůně a přispívají k sebejistému, příjemnému pocitu. Pižmo je klíčový tón napříč všemi vůněmi Christiny, protože má pro ni svůj význam; jeho smyslné a dlouhotrvající vlastnosti z něj činí ideální ukotvení pro její kolekce vůní.

Christina Aguilera nahlíží na vůni jako na způsob, jak pomoci ženám přijmout různé aspekty své osobnosti, což představuje jak ji samotnou, tak i ženu, která má na sobě tuto vůni. Vůně Woman je o pocitu cítit se dobře a sebevědomě. Odhalit v sobě ženu, kterou jste se staly - smyslnou a okouzlující.

Oceněná Christinina kolekce celebrity vůní No.1 představuje sedm různých vůní, z nichž každá nabízí mimořádný zážitek: okouzlující Christina Aguilera, koketní By Night, luxusní Royal Desire, magická Secret Potion, svůdné Red Sin, nadčasová Unforgettable a žensky smyslná Woman.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.