JÄGERMAISTER CASTING PARTY


Ledově namražený Jägermeistrer vyráží na party tour po celé České republice, aby si přímo uprostřed těch největších snowboardových mejdanů tohoto podzimu vybral hostesky do Jägermeister snowboard party teamu pro zimní sezónu 2009/2010.

Casting proběhne během čtyř zásadních mejdanů na konci tohoto října, a to 21.10. v Brně (klub Bastila), 22.10. v Praze (klub Radost FX), 30.10. v Ostravě (klub Fabric) a 31.10. v Olomouci (klub Belmondo). Za párty atmosféru na jednotlivých akcích budou zodpovědní DJs Mike Trafik, Robot, Jorgos, Maztah, Kwé a Rawal. V Ostravě a Olomouci živě vystoupí Haf a Beyuz – Moderní Spevak. Během večerů proběhne premiéra skateboardového videa Possessed to Chill, v Ostravě a Olomouci pak i promítání snb videa Forever House party od Forum (oficiální premiéra proběhne v Praze dne 18.11. v klubu Radost FX). U vchodu bude čekat Jägermeister welcome shot, na baru Jägermeister drinky za akční ceny a pod barem přední čeští snowboardisté.

Samotný casting na hostesky do Jägermeister snowboard party teamu se uskuteční vždy od 21 do 23 hodin s porotou za „zavřenými dveřmi“. O jeho výsledku budou rozhodovat i úspěšní snowboardisté jako Darek Bergmann, Roman Kuřil a Hanka Vojtěchovská, kteří patří ke členům poroty.

NEHLEDÁME HOSTESKY DO JÄGERMEISTER KOMAND, ALE PĚKNÉ A PŔÍJEMNÉ HOLKY NA SNOWBARDOVÉ AKCE! PODPATKY NECHEJTE DOMA! PŘIJĎTE SE NÁM UKÁZAT TAK, JAK SE CÍTÍTE NEJLÉPE.

HOSTESKY JÄGERMEISTER SNOWBOARD TEAMU NENOSÍ ORANŽOVÉ PARUKY, ALE ČEPICE S BAMBULÍ!

Castingu se mohou zúčastnit všechny holky starší 18ti let, které chtějí strávit zimní víkendy na horách a nevynechat ani jednu pořádnou snowboardovou párty. Zkušenosti se snowboardingem a lyžováním jsou výhodou, zkušenosti s hostesingem nejsou důležité. Agenturní zastoupení není překážkou.

Vítězky castingu se stanou hosteskami v Jägermeister snowboard party teamu pro zimní sezónu 2009/2010. Čeká je jednoduchá a zábavná práce na zimních mejdanech, placené víkendy na horách a skipassy zdarma. Zajímavé finanční ohodnocení je samozřejmostí.

Předběžná registrace na castingy není nutná. Stačí přijít na párty, od hostesek u vchodu si vyzvednout pořadové číslo, vyplnit dotazník, dát si drink, bavit se s kámoši a počkat, až na vás přijde řada.

Průběh castingu:

Casting proběhne v uzavřené místnosti v prostorách daného klubu, a to vždy od 21:00 – 23:00 hodin. Každá zájemkyně o účast si u vchodu do klubu vyzvedne dotazník s číslem a časem, kdy se má do castingové místnosti dostavit. Samotný casting bude trvat max. deset minut, během kterých si fotografka každou holku vyfotí. Porota si s ní pak povykládá o to, jak se nejraději baví a proč se chce stát členkou Jägermeister snowboard teamu. V porotě je Darek Bergmann (snb), Hanka Vojtěchovská (snb), Roman Kuřil(snb), Tereza Olivová (Jägermeister) a Aleš Tůma (Jägermesiter).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.