KEEP IT REAL 17.9. 2010

Doražte podpořit benefici proti rakovině Keep It Real! 17. září bude dnem, který bude věnován boji proti rakovině. Pod heslem názvu akce KEEP IT REAL! se uskuteční 2 akce, na nichž bez nároku na honorář vystoupí bezpočet umělců.

Celý tento den by měl připomenout i našeho kamaráda, spolupracovníka a DJe DJ A.L.I.ho, který podlehl této nemoci v dubnu minulého roku a výtěžek z celého dne poputuje na konto Ligy proti rakovině, která slouží jako nadace pro podporu nemocných a také přispívá prostředky na výzkum boje s touto nemocí. Vše vypukne v pravé poledne, tedy ve 12 hodin v parku Parukářka a během devíti hodin se zde vystřídá mnoho kapel. Mezi těmi, kteří zavzpomínají na DJ A.L.I.ho budou Vladimír 518, James Cole, Prago Union, Gambrz Reprs, BeatBurger Band, SCUR, Tesla  crew, Gramy Gramatiky a Babylon Rocker ft. Missy M. & Major Pirate. Samozřejmě nebudou chybět ani DJś: Wich, Abdul 52, Friky, Scarface, BA2S, Bezzy, Hlava, One Dread, Machall a Dj Dready Smile. Vstup na koncert bude zcela zdarma a každý bude mít možnost přispět dobrovolně libovolnou částkou do místní sbírky, která poputuje na konto Ligy proti rakovině, která zde bude rozdávat materiály týkající se prevence rakoviny a boje s ní. Rovněž budete mít možnost na koncertě zakoupit památeční trička na DJ A.L.I.ho, čímž přispějete rovněž na bohulibé konto zmíněné organizace. Na Parukářce vás po celý den napojí a nasytí bar klubu Červ a bezpečí návštěvníků bude zajišťovat zdravotnický dozor.S příchodem večerních hodin odstartuje ve 21:00 v klubu Kostel benefiční afterparty, kterou otevře DJka IM Cyber, a vystřídají ji DJ Suki, DJ Babylon Rocker, DJ Hlava, DJ Taktik, DJ Lucky Dub a svým setem přispějí i Basetix Unity. Celý výtěžek ze vstupného na afterparty, které bude činit 80,-Kč, poputuje rovněž společně s celým výtěžkem z celého dne na konto Ligy proti rakovině. Zapište si tedy KEEP IT REAL a 17. září do svých kalendářů a přijďte vzpomenout nejen na DJ A.L.Iho, ale i podpořit boj proti rakovině, protože se to týká nás všech.

Akce se uskuteční za laskavé podpory těchto partnerů: Hydroponic, Radio Spin, Radio 1, LRG clothing company, Shakk.cz, Phatbeatz.cz, Bbarak.cz,Hip-Hop.cz, Waddub.net,PartyPlanet.cz,Toi Toi ,Escape Wear a kluby Červ a Kostel.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.