KONĚ V ULICÍCH PODRUHÉ!

Pořádně se tenhle víkend zrelaxujte, někde u vody s osvěžujícím drinkem v ruce a my se zase budeme těšit v pondělí. Čekají nás soutěže nejenom v éteru, ale i mimo něj!

Pořádně se tenhle víkend zrelaxujte, někde u vody s osvěžujícím drinkem v ruce a my se zase budeme těšit v pondělí. Čekají nás soutěže nejenom v éteru, ale i mimo něj!

V pondělí opět hlídejte náš instagramovej účet @radiospin962, protože tam zase nahrajeme naší koňskou fotku, díky který můžete vyhrát volňásky do Cinestaru. Pravidla jsou jednoduchý, odhal místo, kde se Anežka a Refew vyfotili, označ někoho, s kým bys do toho kina chtěl/a jít a my v pátek náhodně vybereme vítěze!

I v éteru pro tebe máme spoustu cen! Příští týden budeme rozdávat JIANZI, nene, nejedná se o žádnej alkohol, ale o hru jako stvořenou na dny u vody nebo někde v parku. Mrkni na tohle video a třeba i ty budeš brzo umět nějaký triky a dělat dojem!

Krom toho všeho ještě pokračujeme v rozdávání alba od Yzomandiase J.EDEN DVA ve hře POPIŠ TO, vyhrát můžete další vouchery do Burrita Loca a krom toho vás ještě dostaneme na Grand Prix Beroun.

Bude toho moc, bude to super a budeme se těšit!

A+R

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.