KRÁL JE MRTEV! AŤ ŽIJE KRÁL!

Je tomu už více než rok, co nás opustila legenda, Michael Jackson. Jeho odchod byl náhlý a nečekaný a přímo uprostřed příprav jednoho z největších comebacků ‚HIStory’e!

Mělo jít o největší návrat jedné z největších hvězd. Vše bylo dokonale připraveno a naplánováno.
O Michaelovi se zase začínalo mluvit a psát a to nejen v kontextu se sexuálním zneužíváním dětí, ale i z hlediska hudebního.

Od roku 2006 M.J. pracoval na nových nahrávkách se špičkovými producenty současnosti, jako je třeba Will.i.amBlack Eyed Peas. Částečný výsledek jsme pak mohli vidět, v roce 2008, kdy vyšla re-edice nejprodávanějšího alba historie,“Thriller“.
Ta obsahovala několik nových remixů, například „Billie Jean 2008“Kanye Westem (který vynechal basovou linku, na které vpodstatě celá původní verze stála), „Beat It 2008“Fergie, nebo „Wanna Be Startin‘ Somethin‘ 2008“Akonem.

Připravoval šňůru londýnských koncertů, pod názvem „This Is It“, které ho měli vrátit tam, kam patří, na vrchol!

Bohužel Michael Jackson zemřel těsně před jejich zahájením… Malou útěchou fanouškům pak mohl být dokumentární film „This Is It“ od režiséra Kennyho Ortegi, který však byl pouhým odleskem toho, o jakou nezapomenutelnou událost mohlo jít!

Teď, v roce 2010, však svitla naděje, že se Královi fanoušci přeci jen dočkají! Na 10.12.2010 je totiž naplánováno vydání „nové“ Jacksonovi desky. Ta ponese jednoduchý název „Michael“. Měla by obsahovat 10 až 12 stop a prvním neoficiálním singlem alba, je písnička „Breaking News“, jejíž beat vás zvedne ze židle. Jinak má jít o dosud neslyšený a nevydaný materiál, nahraný mezi rokem 2007 a Jacksonovou smrtí. Nejedná se tedy o žádné výběrové CD!

A proto, těšte se na prosinec. Protože to, doufejme, legenda povstane z popela, jako Fénix!

PS: Už teď si jej můžete předobjednat kupříkladu na stránkách www.arara.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.