Lasergame Praha!

Přijďte se pobavit s kamarády, rodinou, kolegy nebo spolužáky. Zapůjčíme Vám to nejlepší a nejmodernější vybavení, které je v současnosti dostupné. Čeká na Vás také perfektně připravená Lasergame aréna plná světelných a kouřových efektů. Po hře si můžete odpočinout v příjemném posezení a občerstvit se v plně zásobeném baru.

Lasergame je skvělý zážitek pro každého - pro muže, ženy, dospělé i děti. Jediné co k hraní potřebujete je sportovní oblečení a tenisky (doporučujeme černé oblečení). Lasergame je vhodný pro pořádání firemních akcí (více) , dětských narozeninových oslav nebo jako alternativa tělesné výchovy pro školy (více).

Lasergame, známá také jako Lasertag, je reálná, sportovně společenská adrenalinová hra pro 2–16 hráčů. Platí, že čím víc hráčů v aréně, tím víc cílů a více zábavy pro Vás. Hra využívá nejmodernější technologie včetně infrapaprsků a laserů. Hra je určena pro muže, ženy, dospělé i děti, kterým nechybí kapka hravosti a chtějí zažít skvělou zábavu a odreagovat se.

Každý hráč je před začátkem hry vybaven speciální elektronickou vestou, na kterou je napojena laserová pistole. Pomocí této zbraně se hráč snaží zasáhnout čidla na vestě protihráče. V případě zásahu je hráč na několik sekund vyřazen ze hry. Během této doby se snaží ukrýt a setřást tak své pronásledovatele. Po uplynutí této doby se vesta samočinně aktivuje a hráč je opět zapojen do hry. Za každý přesný zásah se hráči započítává určitý počet bodů. Cílem hry je získat co nejvíc bodů za zásahy protivníků pro sebe i pro svůj tým. Jen jeden tým vyhrává, jen jeden hráč je ten nejlepší! Jedna hra trvá 12 minut a věřte, že Vám dá zabrat.

více informací na www.maxlasergame.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.