LEDOVÉ OSTŘÍ - VEC,ZVERINA,INDY,WICH

Od 5.5. mate sanci na Radiu Spin 96,2 slyšet zbrusu novej track "Ledové ostří", ve kterém se ve virtuálním souboji utkají věční hokejoví rivalové Česko a Slovensko. V základní sestavě Čechů nastoupí Indy a Wich, slovenské barvy budou hájit Vec a Zverina

"Původně to vzniklo spontánně, a neplánovaně, pak se z toho stal určitej cíl - totiž  s klukama hodně hrajeme NHL na Xboxu, oni sou fakt dobrý, já to vždycky hrál solo,  a jednou přijeli ke mě do studia, že budem dělat muziku. Skončilo to 8mi hodinovou šňůrou před televizí, kdy sme hráli každej s každým, sme rovnocenný soupeři -  a já od tý doby nechci jinak. Myslím že na scéně nás 3 nikdo v NHL nedá. Obzvlášť Zverinu, kterýho podezříváme z tajný dohody s jeho kontrolerem kterej mu dovoluje vyhrávat víc než ostatní!!!

Všichni jsme velcí hokejoví fans a protože právě startuje MS v hokeji, ozývá se zase ta věčná rivalita mezi Čechy a Slováky. Rozhodli jsme se tohle téma využít a udělat speciální hokejovej track, ve kterým si se slovenskými bratmi jednou pro vždy vzájemně vyjasníme, že v hokeji jim kdykoliv nakopem prdel ," říká Indy.

Mimochodem hádejte kolik nejvíc gólů sem nasázel Vecovi v jednom zápase?

Pokud chces vedet, co  na to na to říkají Vec se Zverinou, checkuj "Ledové ostří" ode dneška exkuzivně na Radiu Spin 96,2 FM.

Hokejovou horečku na Spinu podporují i EA Sports, se kterými můžete po dobu celého MS třikrát denně soutěžit o hru NHL10 na XBOX360 a těsně před finálovým zápasem i o jednu tuto herní konzoli.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.