LET IT ROLL

Toto bude víkend, na který nezapomenete! 11. ročník festivalu Let It Roll, konající se 2.-4.8.2018 na letišti Milovice 30 minut od Prahy, je předurčen být tou největší párty za celou historii značky Let It Roll.

330 nejrespektovanějších drum & bass umělců

17 labelů

10 bus parties

9 unikátních stagí

3 dny a 3 noci

1 drum & bass konference Beats Evolution

Andy C, Camo & Krooked, Netsky, Noisia, Pendulum, Wilkinson, Hype B2b Hazard, SaSaSaS, DJ Marky, Friction, Matrix & Futurebound, A.M.C, The Prototypes, Dimension, Drumsound & Bassline Smith, Dub Phizix & Strategy, Black Sun Empire, Teddy Killerz, Turno, Calyx & TeeBee, London Elektricity, Ulterior Motive a spousta dalších jsou připraveni přidat se k návštěvníkům ze všech koutů světa na nejvýznamnějším drum & bassovém eventu roku.

Let It Roll je zcela unikátní festival známý pro svoje velkolepé sci-fi stage, křišťálově čistý zvuk, teatrální zahajovací show, lineup zahrnující všechny subžánry drum & bassu a skvělou atmosféru, kterou musí zažít každý, jehož srdce bije v rytmu 170 BPM.

Let It Roll se již dávno zapsal do historie open air akcí pořádaných českým zastoupením, které v naší zemi hasí žízeň po drum & bassu už od roku 2003. Od té doby přirozeně roste a nyní je největším drum & bass festivalem na světě... a bude větší. Zde je několik důvodů proč:

Let It Roll opět přizval nejvlivnější labely a dje. Pokryto bude celé spektrum žánrů, od deep až po experimental a hardcore hybridy. Hostujícími vydavatelstvími a značkami jsou Blackout, Critical Music, DJ Mag Bunker, Exit Records, Forbidden Society, Get Hype, Hospitality, Med School, Methlab, PRSPCT, RAM a Rough Tempo.

Před nástupem svých oblíbených jmen na stage si můžete užít nezapomenutelnou jízdu v postapokalyptickém LIR party busu, který je daleko za představami samotného Šíleného Maxe. Odpolední letištní projížďka, ve které neplatí žádné zásady MHD, se odehraje za doprovodu hostů a labelů jako Eatbrain, Aphrodite, A.M.C & Turno, Maduk, Get Hype a další.

I letos s festivalem spojí síly jediná žánrová konference svého druhu, Beats Evolution Conference. BEC se postará o doplnění nočních lineupů svou denní aktivitou, naplní inspirací, poskytne více vzdělávání a více šancí zapojit se s nejprominentnějšími a technicky nadanými umělci drum & bassového světa. Od živých rozhovorů s headlinery (kde se fanoušci mohou ptát na přímo) k demo sessions, panelům a masterclasses. Přítomnost BEC na festivalu je stimulující rovnováhou a posunuje Let It Roll za hranici pouhého tanečního eventu. Nejen party, ale i záchytný bod pro drum & bassovou budoucnost. Pro ty, kteří mají ambice pracovat v oblasti produkce hudby, na jakékoliv úrovni, v jakékoliv kapacitě, je Beats Evolution Conference jedinečnou šancí k úspěchu.

 

Vstupenky a více info na www.letitroll.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.