Let It Roll Winter 2017 se blíží!

Nejočekávanější halová akce této zimy se uskuteční v sobotu 25. února 2017, opět v o něco větším měřítku než kdy dřív. I v letošním roce si pořadatelé dali záležet a jako vždy tak čeká na návštěvníky spousta jmen pečlivě vybraných z toho nejlepšího, co současná drum and bassová scéna nabízí.

Prvním headlinerem tohoto ročníku je DJská superhvězda Andy C, jenž svým neskutečným uměním předváděným na třech gramofonech nepřestává uvádět v úžas. Sekunduje mu mladý talent Wilkinson, který si svou muzikou velmi rychle vydobil pozici jednoho z nejžádanějších producentů na scéně. Příznivce tvrdších rytmů pak zajisté potěší vystoupení holandského projektu Black Sun Empire, jenž si své publikum získal jak dlouholetou produkcí temných sci-fi skladeb, tak jejich energickým podáním za mixážním pultem.

Tím to však zdaleka nekončí, seznam podpůrných DJs je neméně úctyhodný. Na první ze dvou gigantických stagí nacházejících se tentokrát nově v prostorách výstaviště PVA Letňany vystoupí kromě výše zmíněných headlinerů také 1991, Annix, Delta Heavy, L Plus, Lenzman, Majistrate, The Prototypes a Suki. Na té druhé, o poznání drsnější, rozpoutají peklo Forbidden Society, Gridlok, Hybris, InsideInfo, Ivy Lab, June Miller, Maztek, Misanthrop, Pythius a Rido. Na své si tedy rozhodně přijdou jak fanoušci klasiky, tak i milovníci tvrdého drum and bassu.

Pořadatelé festivalu si od změny prostoru slibují jen samá pozitiva. EXPO PVA Letňany je v současnosti největším veletržním areálem v Praze, což podstatně nahrává zvýšení komfortu všech návštěvníků. Letňany ničím novým díky Imagination festivalu, který zde proběhl v roce 2014 a na němž se produkční tým Let It Rollu podílí také. Pro Let It Roll Winter 2017 budou vyhrazeny dvě haly.

Lístky na festival jsou již v prodeji, pohodlně je zle zakoupit přímo prostřednictvím oficiálního webu letitroll.cz. Jejich cena se však bude v jednotlivých vlnách postupně zvedat a tak se s nákupem nevyplatí otálet!

Oficiální webové stránky: www.letitroll.cz, www.letitroll.eu

Facebook page: www.facebook.com/letitrollcz

Facebook event: https://www.facebook.com/events/165131553913536/

Link na předprodej vstupenek: http://www.letitroll.cz/vstupenky/let-it-roll-winter-2017-5687227c.html

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.