LET IT ROLL WINTER 2019 PŘEDSTAVUJE LINE-UP

Zimní edice festivalu Let It Roll 2019 přináší v nadcházející sezóně razantní novinky. První z nich je rozšíření z jedné festivalové noci na dvě, v nichž budete mít opět příležitost ochutnat to nejlepší ze světové kuchyně drum and bassu.

Poslední únorový víkend se tak ponese v duchu rozmanitosti a v rámci lineupu barevného jako polární záře si na své přijdou všichni milovníci pestré palety toho, co jen široký žánr v současnosti nabízí: od zarytých zastánců neurofunku, přes vyznavače liquidu až po fanoušky deepu. Připravte si pořádnou obuv, budete ji potřebovat!

Měsíc únor je nejkratším v roce a dramaturgie Let It Roll Winter 2019 neskrývá ambice vystřelit na hudební orbit ty největší specialisty na časoprostorovou expanzi. O páteční noc se tak postarají autoři hymny Desire, britští Sub Focus a Dimension, mág jemných melodií Etherwood, nebo brazilský král hutných basslines S.P.Y. Pozvání přijali také francouzský projekt Dirtyphonics, deepové duo QZB, nebo úderky Kings Of The Rollers a Inward, Hanzo & Randie. Sobotní noc pak ovládnou fenomenální Camo & Krooked, otec techstepu Ed Rush, ostrovní bard Culture Shock, nebo mistři tekuté produkce Hybrid Minds a stoupající hvězdy Pola & Bryson. Temnější stranou zlomených beatů provedou Skeptical, ruská Gydra, Benny L, nebo jumpupový mazák Nu Elementz. Plejádu špičkových djs a producentů doplní český a slovenský suport, chybět nebude Subtension, Tom SMall nebo Liquidators.

Významnou změnou je také nové místo konání události. Největší halovou akci zimy nyní najdete v samotném centru Prahy v prostorách Incheba Areny (Malá sportovní hala), která nabídne zázemí na ploše téměř 3000 metrů čtverečních. Areál Výstaviště v pražských Holešovicích je snadno dostupný ze všech klíčových dopravních uzlů města, velkou výhodou jsou rozsáhlé možnosti ubytování v samém srdci metropole. Zapomenout na nejsychravější období celého roku už nemůže být jednodušší!

Přestože značně rozšiřujeme možnosti hudebního vyžití, cena vstupenky za celý festival zůstává stejná jako v minulém roce – za málo peněz tak dostanete doslova hodně muziky. Pro ty z vás, kteří se rozhodnou navštívit pouze jednu festivalovou noc právě spouštíme předprodej jednodenních vstupenek na pátek nebo sobotu. Ještě váháte?

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.