Letošní první číslo vizuálního street magazínu EXCELENT BASTARDS vyšlo v úterý 10.2.2015

Tištěná verze v nákladu 5000 kusů je k dostání zdarma na šedesáti odběrných místech po celé České republice.

Seznam odběrných míst najdete zde

Na http://bstrds.cz pak najdete elektronickou verzi našeho dvouměsíčníku.

 

V tomto vydání najdete:

 

* Highlight čísla je velké interview s extrémně talentovaným new come rapperem z pražské Libně. Říká si Refew a je nejnovější posilou pražského Biggboss klanu. Jedná se o neotřelý rozhovor, na kterém pracovalo hned několik našich redaktorů najednou! O originální fotky včetně obálky se pak postaral, jako ostatně vždy, Dereck Hard.

 

* 40 metrů pod zemí - to je název reportu tohoto vydání. Jedná se o malou ochutnávku z chystaného graffiti videa „Low Society". Tohle chceš prostě vidět!

 

* MyRide představí jízdu prvoligového českého skatera jménem Martin Pek. Je to robustní švédská kára - Volvo V70 2,4 TDi s pěti válci.

* Galerijní dvoustrana LOOK! je tentokrát opravdová pecka. Dílo nazvané Big Deal namaloval skvělý český malíř Tomáš Spevák...

* Andreas Gold je vizuální umělec, malíř a grafik a krom mnoho dalšího vytváří od samého začátku komiksy pro náš časopis... Stylecheck je v tomto vydáním s ním. Mrkněte na to, jak se obléká, kde a co tvoří nebo jaké má na těle tattoo.

 

* MOVE nese název naše pravidelná sportovní rubrika. Tentokrát jsme zamířili tematicky za sněhem a představíme vám, pomocí krátkého interview a skvělých fotek Martina Bernarda, jednu z našich nejlepších Freestyle lyžařek - Zuzanu Stromkovou.

 

* Naše republika je plná talentovaných mladých lidí. Právě tito umělci pak tvoří autorské ilustrace k našim rubrikám. V aktuálním vydání je má na svědomí Chewe Asante z Nižboru.

 

* IKONICK! Rubrika o předních i méně známých fashion a streetwear značkách se tentokrát zaměřila na fenomenální firmu Stüssy ze slunné Californie v USA.

 

 

A samozřejmě se můžete těšit na spoustu dalšího skvělého obsahu v našich pravidelných rubrikách

LISTEN, WATCH, READ, STYLE, PLAY, BASTARDS SUPERMARKET, KOMIX...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.