MILUJEŠ STREETBALL?

Česká Streetballová Federace (ČSF) je již tradiční organizátor streetballových akcí České Republice. I letos přichází ČSF se širokou paletu streetballových akcí,

V projektu STREETBALL-MANIA je sdruženo několik turnajů a dalších streetbalových akcí mezi něž patří:

 • Český Streetballový Pohár

 • Finále Českého Streetbalového Poháru

 • Pražská Streetbalová Liga

 • Den Dětí se Streetballem

 • Slam Dunk Contest

 • Pražský Mezinárodní Streetbalový Pohár

Vlajkovou lodí Streetball-manie je - Český Streetballový pohár, který je jedinou oficiální streetbalovou soutěží v České republice. Každý rok narůstá počet týmů, které v jednotlivých kvalifikačních kolech bojují o účast ve Finále Českého Streetbalového poháru.

Poslední kvalifikační kolo Českého Streetballového poháru proběhne letos v Praze na parkovišti u nákupního centra Černý most. V sobotu 6.7. proběhne od 1200 hod do 1240 hod registrace týmů přihlášených do turnaje a od 1300 hod začíná samotný turnaj. Týmy se do turnaje mohou přihlásit pouze přes oficiální stránky ČSF - www.streetball-mania.cz. Zde naleznou i spoustu dalších informací, reporty z již proběhnuvších turnajů, fotogalerie atd. Nedělní (7.6.) finále letošního Českého Streetballového poháru proběhne na stejném místě. Čas registrace týmů, které si svoji registraci vybojovali v jednom z kvalifikačních turnajů, je posunut v neděli na 1000 hod. Finále Českého Streetballového poháru se začíná hrát v 1100 hodin.

Po oba dva dny je součástí turnaje i bohatý doprovodný program. Účastníci turnaje a samozřejmě i přihlížející uvidí spoustu exhibic: např. breakdance, beatbox, Poweraiser exhibice, Street Art, Bike trial, a další. Po celou dobu turnaje hrají DJs z Mystic Rules crew. V současné době je v jednání i streetballová exhibice hráčů Mattoni NBL, ŽBL a svoji účast v jednom z týmů přislíbil i předběžně přislíbil i primátor Prahy pan Pavel Bém.

Český Streetbalový pohár

 • Stejně jako v minulých sedmi letech i letos pořádá Česká Streetballová Federace oficiální sérii turnajů známou jako Český streetballový pohár. Všechny turnaje Českého streetballového poháru proběhnou v květnu a počátkem června ve třech českých a moravských městech ( Děčín, Brno, Praha ) a budou plnit roli kvalifikačních turnajů na finálový turnaj, který se bude konat 8. června v Praze na Černém Mostě.

 • Každý turnaj se odehraje během jednoho dne. Hraje se systémem dvojitého „pavouka", kdy družstvo které prohraje postupuje do B „pavouka".

 • Součástí turnaje jsou dovednostní soutěže ve smečování a ve střelbě za 3 body.

 • Součástí finálového turnaje je i bohatý doprovodný kulturní program.

Slam Dunk Chodov

 • Dovednostní soutěž ve smečování o atraktivní ceny. Soutěže se zůčastní vítězové jednotlivých soutěží při turnajích Českého streetbalového poháru spolu s nejlepšími smečaři z Mattoni NBL a ligových soutěží ČBF.

 • Součástí programu bude i VIP turnaj osobností z řad mediálních parnerů, a hráčů mattoni NBL.

Pražský mezinárodní streetbalový pohár

 • Pražský mezinárodní streetballový pohár - Prague International Streetball Cup se uskuteční na začátku srpna ( 2. a 3.8.) na Václavském náměstí. Navazuje na finále Českého Streetballového poháru, které se uskuteční v Praze na Černém mostě. Představí se zde nejenom vítězové z Černého mostu. ale i vítězové loňského ročníku ČSP a především družstva z USA, Slovenska, Německa, Litvy, Bosny a Hercegoviny, Polska a basketbalově exotické země Mongolska.

 • Turnaj se hraje ve dvou dnech kdy ze sobotních bojů ve skupinách postupují nejlepší družstva do nedělních play off bojů.

 • Součástí je samozřejmě doprovodný kulturní program a dovednostní soutěže.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.