MÍSTO HALÓ ŘEKNĚTE BALÓN SE STIPS.CZ

Rádio Spin 96,2 FM a Stips.cz uvádí novou soutěž, která Tě vynese do oblak - Místo haló, řekntěte balón!

Rádio Spin 96,2 FM a Stips.cz pro Tebe nachystali soutěž na konec léta - Místo haló, řekněte balón. Princip soutěže je jednoduchý. Poslouchej rádio Spin, hledej v éteru soutěžní zvuk a následně se registruj na studiovém čísle 210 32 30 30. V určitou chvíli ukončíme registrace a Roman z Chillu na Spinu bude volat na registrovaná telefonní čísla. Pokud při zvednutí telefonu na místo haló řekneš rovnou balón, výhra je Tvoje. Pokud řekneš při zvednutí telefonu cokoliv jiného, dostane šanci v další hodině jiný posluchač. Takže? Místo haló, řekněte balón!

Partnerem soutěže je STIPS.CZ specialista na zážitky. Nemusíš kupovat jeden konkrétní zážitek, můžeš si koupit kartu, na které bude až 10 různých zážitků (samozřejmě platíš pouze ten, který obdarovaný vyčerpá). Kartou s deseti zážitky minimalizuješ riziko, že se při výběru zážitku netrefíš do vkusu obdarovaného. A mezi jakými zážitky můžeš volit? Bungee jumping, skok padákem, řízení luxusního vozu, sportovní plavby prosklenými loděmi, vybití vzteku rozmlácením auta, tvorba vlastního parfému nebo právě let balónem, který můžeš u nás vyhrát.

Dárková karta platí 1 rok a lze ji  prodloužit.

Let balónem trvá zhruba hodinu, balónové koše jsou prostorné, můžeš si vybrat libovolný kraj v ČR i lokalitu. Před samotným letem na Tebe čeká křest vzduchoplavby a přípitek. Po přistání se můžeš těšit na chutné občerstvení.

Pokud Tě to láká, poslouchej rádio Spin, registruj se v éteru a třeba to budeš Ty, kdo bude mít kliku a ještě společně s někým vyrazíš do oblak. Stačí jediné - místo haló, řekni balón.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.