MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE STREET WORKOUTU 2020

Nemáš ještě plán na víkend? Tak doraž na Mistrovství Český republiky ve Street Workoutu 2020 do Benešova u Prahy. Čeká tě sportovní exibice, MMA, pole dance, parkour, doprovodný program a DJ.

V pořadí již 6. ročník Mistrovství České republiky je nejvýznamější událostí ve street workoutu. Street workout vznikl v USA, a je aktuálně jedním z nejprogresivnějších sportů na světě, jeho podstata spočívá v tom, že lidé cvičí pouze s vlastní vahou těla na volně přístupných sportovištích.Kromě rychlosti, síly a vytrvalosti zdokonaluje koordinaci a funkčnost těla jako celku. Komplexně zlepšuje fyzickou i psychickou kondici a zároveň zvyšuje odolnost vůči stresu. Nepřímo působí také v oblasti sociální a sociálně integrační, při tomto sportu najdete mnoho nových přátel a sdílite s nimi radosti a zkušenosti ze cvičení.Je to idea čistého sportu, bez jakýchkoliv anabolických látek a idea zdravého životního stylu, bez alkoholu, drog a tabákových výrobků.

Mistrovství České republiky je zároveň kvalifikační závod pro účast na Mistrovství světa, které bylo letos kvůli pandemii COVID-19 zrušeno, ale po uvolnění opatření znovu potrvzeno na 4. a 5. záři v hlavním měste Ruska Moskvě.

Na závodech se nebude vybírat vstupné a mimo samotného závodu se diváci mohou těšit na bohatý doprovodný program a soutěže pro děti i dospělé po celý den. Na závodech se nebude vybírat vstupné.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.