MOJA REC 29.10. 2010 LÁVKA!!!

Premiéra Indyho klipu na Lávce. Jeden z nejoblíbenějších českých rapperů vydává sólo album a pokřtí nové video. Indy své nové video představí dokonce živě s hostujícím Orionem a to přímo na Lávce, kde proběhne nabitý večer plný exhibicí, projekcí a jako zlatý hřeb vystoupí slovenská top kapela Moja Reč. .

Už 29. října můžete zažít jedinečnou akci s jedinečným programem přímo u Karlova mostu! 

 

Moja Reč vystoupí po dlouhé době v Praze a unikátní akce na Lávce se momentálně rozšiřuje i o premiéru očekávaného videa Báječný Klima od Indyho a Oriona v produkci KMBL, což je Indy a Rae ze skupiny Clou. Kdo chce vidět zbrusu nové video jako první, ten má jedinečnou možnost už 29. října na Lávce. Už tak nabitý večírek tím pádem doplní Indy a Orion se živou verzí tracku a navíc exkluzivní projekcí videoklipu.

Za pozornost stojí i další program. Třeba prezentace videa nacpaného neuvěřitelnými akrobatickými kousky našich špičkových pilotů Marka Hýky a Petra Kopfsteina. Triky světové úrovně vám naženou husí kůži a navíc Marek Hýka, který je dokonce mistr světa, vám osobně sdělí některé pikantní podrobnosti a úlety adrenalinových borců lítajících na tenké hranici mezi bezpečím a šílenstvím. Pro letmou představu můžete mrknout na http://www.marekhyka.cz/,http://www.kopfstein.com/ nebohttp://www.leteckaakrobacie.cz/ ale nejautentičtější info se dozvíte přímo na mejdanu 29. října na Lávce.


Strhující bude i exhibice Self Defence MMA (www.sd-mma.eu) neboli sebeobrana proti noži, holi, pistoli a jakýmkoliv dalším zbraním. To, co uvidíte na Lávce nebude žádná naleštěná show, ale reálné údery a boj reálných lidí přímo před vámi. Nenechte si ujít tuhle unikátní záležitost, při které se vám bude tajit dech!


Zlatým hřebem bude vystoupení slovenské skupiny Moja Reč, ale nenechte si ujít ani ostatní libůstky programu, který vám přináší Madshop, a kterým vás provede Poeta z hiphopového rádia Spin. Všichni účinkující se na vás těší už 29. října na Lávce!


Podporuje: www.marekhyka.cz, www.kopfstein.com, www.lookmagazine.cz, www.k1xenergydrink.cz, www.skateshop.cz a www.growshop.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.