NAVŠTIV CANDY STORE I TY!!

Vítejte v Candy Store – v obchodě s nejširším sortimentem amerických a britských specialit ve střední Evropě!

Mnozí z vás, kteří strávili kratší či delší dobu ve Spojených Státech nebo ve Velké Británii si zcela určitě oblíbili nějakou tu místní specialitu. Ať už čokolády od Hershey's, oříškové máslo od Reese's, Walker's chipsy nebo i dokonce Marmite.

Sehnat je ale v Čechách nebylo vůbec jednoduché a tak často nezbývalo jiné řešení než drahé objednávky ze zahraničních e shopů či spoléhání se na to, že někdo známý někam pojede a něco vám přiveze. Díky Candy Store máte stovky amerických a britských specialit na dosah ruky. Ať už v jednom ze tří kamenných obchodů v Praze 2- Nové Město, na Vinohradech, v Dejvících či v Brně nebo v pohodlí domova z našeho e shopu.Po Praze rozvážíme většinou osobně (objednávky nad 1000 Kč zdarma) a v Brně dodáváme do 48 hodin (objednávky nad 800 kč zdarma) a do 5ti dnů po celé České republice a na Slovensko.

Pokud plánujete navštívit jeden z našich kamenných obchodů, informujte se na našich stránkách, který sortiment naleznete v jakém obchodě! Některé se specializují spíše na Britské, nějaké spíše na Americké dobrůtky!

Stačí jen najít na co máte chuť v široké nabídce produktů v horní části stránky.

Dobrou chuť přeje váš Candy Store tým.

www.candy-store.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.